نظرسنجی دوره نهم انتخابات مجلس گچساران

این وبلاگ قبولی آقای تاجگردون را در این دوره تبریک گفته و امیدواریم در آینده شاهد تلاشهای خالصانه ایشان باشیم


بازديد : مرتبه
تاريخ : پنجشنبه سی ام تیر 1390

شبکه خبری گچساران : به گفته یک منبع آگاه قرار است بزودی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران ۴۰ نفر را بکارگیری نماید.

به گفته این منبع آگاه  که خواست نامش فاش نشود قرار است در آزمونی سوری که از ۱۲۰ نفر گرفته خواهد شد ۴۰ نفر انتخاب شود. این در حالی است که طی هفته گذشته در جلسه ای با حضور حسینی نماینده انتصابی گچساران و پاکدل مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران برگزار شده است که یک لیست ۴۰ نفره از سوی نماینده گچساران به مدیرعامل ارائه شده است و قرار است پس از آزمونی سوری این ۴۰ نفر که از قبل توسط نماینده انتصابی گچساران انتخاب شده اند بکارگیری شوند.

اگر این خبر که در برخی از سایتها به آن اشاره شده است تا حدودی واقعیت داشته باشد پس وای بر جوانان و مردمی که به این نمایندگان رای می دهند و آنان خیانت میکنند.

امیدوارم که دروغ باشد و هنور کو سوی امیدی به آقای سید قدرت حسینی مانده باشد که به داد همه جوانان برسد و تبعیضی قائل نشود. همه جوانان برادر و از طرفداران شما هستند.ارسال توسط مدير وبلاگ
بازديد : مرتبه
تاريخ : پنجشنبه سی ام تیر 1390

سایت استانداری: نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: از پیمانکار، دست اندر کاران، مجریان و روند پیشرفت فیزیکی پتروشیمی گچساران به شدت گله مندم .

سید قدرت اله حسینی پور با حضور مهندس اکبر نیکزاد استاندار کهگیلویه و بویراحمد در شورای اداری شهرستان گچساران، در دو گنبدان، افزود: برای من و مردم این شهرستان به خوبی مشخص نشده است که مجری، پیمانکار و در کل صاحب این پتروشیمی چه کسانی هستند و طرف ما که بتوانیم با آنها حرف حسابی مان را بزنیم کیست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری،حسینی پور، مهندس نیکزاد را استانداری جوان با تجربه و کار آزموده دانست و گفت: اطمینان دارم، وی با همکاری نمایندگان استان و متولیان امر با پیگیر مجدانه خود پتروشیمی گچساران را به سامان برساند و از حالت کنونی خارج نماید.

  وی همچنین یاد آور شد: تا پایان سال 88 در این استان پروژه مسکن مهر صفر بود و با آمدن مهندس احمد غلامی مدیر مسکن و شهر سازی، این پروژه جان گرفت و امروز رتبه چهارم کشور را داریم و هم اکنون 22هزار و 750واحد مسکن مهر شهری و روستایی در قالب واحدهای خود مالکین، متمرکز و بافت های فرسوده در استان در دست اجرا است که به لطف پروردگار و تلاش دولت کریمه به زودی شاهد افتتاح چندین هزار واحد از آنها خواهیم بود.

   حسینی پور از ابتکار مهندس نیکزاد استاندار استان در خصوص بازدید از تک تک پروژه ها و تلاش و پیگیری برای تسریع در پیشرفت و رفع مشکلات و تامین اعتبار آنها در استان و مرکز تقدیر و تشکر کرد.ارسال توسط مدير وبلاگ
بازديد : مرتبه
تاريخ : پنجشنبه سی ام تیر 1390
کبنانیوز: روزنامه لثارت الحسین درتاریخ ۲۲ تیر ماه ۹۰ شماره ۶۳۰ صحفه اول  نوشت :
نماینده گچساران ضمن حمایت ازجریان انحرافی اتهامات  وارده به این جریان را  را غیر واقعی خواند.سید قدرت الله حسینی گفت : تیم جریان آقای مشایی را متهم به جریان انحرافی کرده و دلایلی  هم برای ان مطرح میکنند ، ولی واقعیت این است که فضا علیه آنها مسموم است  و تا هنگامی که اتهاماتشان ثابت نشده نباید علیه انها جوسازی شود ، این وظیفه دستگاههای امنیتی است  و قضایی است که اگر اینها جرمی مرتکب شد ه اند به تناسب جرمشان با آنها برخورد کند.ارسال توسط مدير وبلاگ
بازديد : مرتبه
تاريخ : شنبه بیست و پنجم تیر 1390
کبنانیوز: عضو مجمع نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مجمع نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد با استاندار تعامل کامل دارند.
به گزارش کبنانیوز؛ سید قدرت‌الله حسینی اظهار داشت: مجمع نمایندگان این استان از رئیس‌جمهور، اعضای هیئت دولت و وزیر کشور بابت انتصاب استانداری ولایی برای استان کهگیلویه و بویراحمد تشکر و قدردانی می‌کنند.
نماینده مردم شهرستان‌های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی از خصوصیات بارز استاندار جدید را ولایت‌مداری دانست و ابراز داشت: اکبر نیکزاد در همه مسئولیت‌هایی که داشته همواره در عمل ولایت‌مداری خود را به اثبات رسانده که ما نیز معتقدیم میزان ولایت‌مداری افراد در عمل ثابت می‌شود و نه در شعار.
عضو فراکسیون اکثریت مجلس شورای اسلامی عنوان داشت: نمایندگان این استان در مجلس شورای اسلامی هیچ‌گاه به فکر منافع خود نبوده و هر موضوعی را که تاکنون مطرح کرده‌ایم، تنها در راستای منافع مردمی بوده است.
این نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی گفت: با شناختی که از آقای نیکزاد داریم، ایشان شأن و حیثیت مدیران را حفظ خواهند کرد و از مسئولان این استان نیز مصرانه تقاضا می‌کنیم که پا به پای استاندار در راه خدمت‌گزاری به مردم از هیچ‌گونه تلاشی دریغ نورزند.
حسنیی اضافه کرد: در دولت انقلابی احمدی‌نژاد هر یک از مدیران و مسئولان شرح وظایفی دارند که این شرح وظایف با خدمت تنها هشت ساعت در روز به‌درستی محقق نمی‌شود.
عضو فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس وظیفه مسئولان در سال جهاد اقتصادی را چندین و چند برابر دانست و اظهار داشت: بی‌شک توقع استاندار کهگیلویه و بویراحمد به‌عنوان نماینده عالی دولت در این استان از مدیران این است که تنها به کار و خدمت بیندیشند تا اهداف و آرمان‌های بلند این دولت در راستای خدمتگزاری هر چه بیشتر به مردم محروم تحقق یابد.
وی به مشکلات حوزه انتخابیه خود در شهرستان‌های گچساران و باشت اشاره کرد و بیان داشت: آن‌چه که امروزه در باشت بیش از هر چیز دیگر به آن نیاز است، استقلال ادارات و دستگاه‌های اجرایی از شهرستان گچساران است که امید می‌رود با همت و حمایت استاندار محترم، این موضوع در اسرع وقت پی‌گیری و به آن جامه عمل پوشانده شود.
وی مشکل اساسی شهر گچساران را تامین آب آشامیدنی دانست و افزود: مشکل اساسی این پروژه مربوط به طلب‌کار بودن پیمانکار بوده که تاکنون ۱۶ میلیارد تومان آن پرداخت و ۹۵ درصد کار اجرایی آن تمام شده و در آینده نزدیک شاهد افتتاح این پروژه خواهیم بود.


ارسال توسط مدير وبلاگ
بازديد : مرتبه
تاريخ : شنبه بیست و پنجم تیر 1390
*فضای استان کهگیلویه و بویر احمد چه قبل از انقلاب و چه پس از آن فضائی سیاسی بوده است. در هر مباحثه ای اولین موضوع مسائل سیاسی است و این یک مشکل است.

** شما الان به یک جوان بگو این وام و این امکانات، بیا کار تولیدی بکن و این هم نگهبانی فلان اداره. ترجیح می دهد کار اداری را انتخاب کند. استان ما استان بن فقیری است. در اصفهان ساختمانهایی هست که عوارض شهرداری اش ۶۰۰ میلیون تومان است.

**در آن موقع مدیر آموزش و پرورش بودم. به او جواب دادم حقوق و مزایای ۱۸۰۰ نفر از کارمندان ما در مارگون و دنا، درطول ۱۲ ماه نزدیک به ۵۰۰ میلیو تومان است.

**استان ما بسیار فقیر است. گچساران قضیه اش فرق می کند. به خاطر نفت و گاز مردم شهرهای همجوار و دیگر نقاط کشور به امیدهایی به این شهر مهاجرت می کنند.

**این دو پتروشیمی(دهدشت و گچساران) مشکل بیکاری را حل نمی کند، ولی باید به صنایع پایین دستی توجه داشته باشیم و به دنبال فرهنگ سازی روی آن باشیم.

بحث اساسی که در این دو پتروشیمی هست این است که شرکت هایی که امتیاز این دو پتروشیمی را گرفته اند، از خودشان هیچ مایه نگذاشتند. وقتی که می خواهد پروژه ای یک میلیاردی را شروع کند باید لااقل ۲۰۰ میلیون آورده داشته باشد. ۷۰۰ میلیارد سرمایه برای پروژه پتروشیمی گچساران تعریف شده است. از آقایان بپرسید من فکر نمی کنم بیش از ۲۰ میلیارد آورده داشته باشند. ما پیگیر هستیم. مردم هم باید پیگیر باشند. ۲۰ درصد از سهام این پروژه متعق به مردم است. یعنی اگر قرار باشد ۳۰۰ میلیون یورویی که با پیگیری مجمع نمایندگان، دولت مصوب کرد و بانک صادرات قرار شد ۴۷۰ میلیارد تومان وام بدهد، ۲۰ درصد این پروژه مربوط به مردم استان است. شرکت های دست اندر کار دارند طفره می روند می خواهند به هر

ارسال توسط مدير وبلاگ
بازديد : مرتبه
تاريخ : سه شنبه بیست و یکم تیر 1390

کبنانیوز؛ علیزاده فرماندار گچساران با اشاره به اظهارات و پیش داوری  برخی از افراد  مبنی بر سلامت  انتخابات گفت: تضمین می دهیم که انتخابات را صد درصد سالم برگزار می کنیم.

علیزاد در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار کبنانیوز افزود: با توجه به شناخت جامعی که از مردم شهرستانهای گچساران و باشت ، شناخت یکایک مردم ، خانواده ها، طوائف، جریانات سیاسی و تجارب ۳۰ ساله ای که از  دوره های مختلف انتخاباتی گذشته  دارم و همچنین با توجه به تعهدی که نسبت به حق مردم قائل هستم سالمترین انتخابات را در حوزه گچساران برگزار می کنیم.
فرماندار گچساران افزود: هدف ما اجرای صحیح و سالم انتخابات، حضور یکپارچه مردم در این مشارکت سیاسی اجتماعی و ایجاد وحدت است.
عالی ترین مقام مسئول در گچساران اضافه  کرد: عوامل اجرای انتخابات از جمله فرمانداری حق جانبداری از هیچ گروه، جریان سیاسی خاص و یا فردی  را در امر انتخابات ندارند.
علیزاده همچنین از منابع قانونی همانند: رسانه های جمعی، ستاد انتخابات کشور ، ائمه جمعه و جماعات مساجد، تشکل های  مذهبی و مردم نهاد خواست که به موقع شور انتخاباتی را در بین  جامعه ایجاد نمایند.
فرماندار گچساران در آخر به نامزدهای نهمین دوره مجلس  شورای اسلامی  و هواداران آنها توصیه کرد؛ بر اساس شایعات و محاسبات غیر منطقی  در خصوص مسائل انتخابات از  پیش داوری پرهیز نمایند. وی در پایان  تاکیدکرد؛ سالم بودن انتخابات صد در صد تضمین شده است.ارسال توسط مدير وبلاگ
بازديد : مرتبه
تاريخ : سه شنبه بیست و یکم تیر 1390
عصردنا:مدیرمسئول نشریه ی"آوای گچساران" که در آذرماه سال گذشته آمادگی خود را برای کاندیداتوری و حضور در صحنه انتخابات آینده ی مجلس شورای اسلامی شهرستان گچساران اعلام کرده بود رسماً از کاندیداتوری جهت انتخابات آتی مجلس انصراف داد.

مهندس"شمس الله رشیدی"که پیشتر مهمترین دلایل حضورش در صحنه انتخابات را پایان دادن به رویه های غلط موجود در استان، مبارزه و افشاگری با بی عدالتی ها و پایان دادن به عزل ونصب های بی ضابطه در استان عنوان کرده بود، اظهار داشت:با توجه به دگرگونی اوضاع سیاسی استان و بررسی جوانب موضوع، تصمیم به انصراف دادن از ادامه رقابت های انتخاباتی گرفته است.ارسال توسط مدير وبلاگ
مدیرکل امور سیاسی و انتخابات استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: پیش بینی می شود، حدود 35نفر کاندیدا برای انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این استان داشته باشیم.

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری، سید ناصر رضایی در یاسوج، افزود: در استان چهار نفر در مشاغل دولتی برای نامزدی این دوره از مجلس مشمول بند الف و ب ماده 29بودند که استعفاد کردند و باید استعفای آنها مورد موافقت مقامات مافوق خود قرار گرفته باشد.

  وی اظهار داشت: ثبت نام از نامزدهای انتخاباتی از سوم تا نهم دی ماه سال جاری به مدت یک هفته به عمل می آید .

  به گفته رضایی، تعامل خوب و مطلوبی بین دفتر سیاسی و انتخابات استان و دفتر شورای نظارت و بازرسی شورای نگهبان در استان وجود دارد و کلیه تحرکات نامزدهای احتمالی در سطح استان را رصد می کنند و اطلاعات لازم به مراکز ذیصلاح ارایه می گردد.

  رضایی، همه نامزدهای احتمالی این دوره از مجلس را به رعایت قانون، حفظ جایگاه و شان رقبا دعوت کرد و گفت: از مردم و این نامزدها می خواهیم از تبلیغات زود هنگام بپرهیزند.

  وی یاد آور شد: هدف همه دست اندرکاران، برگزاری انتخاباتی سالم، با نشاط و با حضور حداکثری برای افزایش اقتدار نظام است.

  رضایی تاکید کرد: فرمانداران و بخشداران همه افرادی متعهد، دلسوز، ولایتمدار و امین مردم هستند و برای برگزاری یک انتخابات سالم، پرشور و حداکثری، تمام توان خود را به کار می گیرند.

  به گفته وی، روز 12اسفند ماه امسال انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی برگزار می شود.ارسال توسط مدير وبلاگ
بازديد : مرتبه
تاريخ : سه شنبه چهاردهم تیر 1390

بنا به گفته یک منبع آگاه سرهنگ محمد رمضانی کاندیدای احتمالی دوره نهم مجلس از این دوره کنار کشید .

طبق شنیده ها سرهنگ رمضانی با گروهی از دوستان، آشنایان و اقوام که پیمان برادری با او بسته بودند تا در این دوره از انتخابات از او حمایت کنند تقدیر و تشکر کرده و نظر خود را مبنی بر انصراف از این دوره اعلام کرد.

رمضانی که از کاندیداهای بویراحمد گرمسیر بود و در میان جوانان و مذهبیون گچساران جایگاه مناسبی داشت، به دلیل اینکه سپاه پاسداران با استعفایش موافقت ننموده، از شرکت در انتخابات انصراف داد.

این کناره گیری سرهنگ از کورس انتخابات به احتمال زیاد باعث خواهد شد که آرای آقایان علیمرد جعفری و دکتر اسماعیلی به طور قطع بیشتر شده و شانس قبولی بیشتری داشته باشند.

در طرف دیگر باعث ناراحتی حوزه باشت خواهد شد که کاندیداهای جدی مثل آقایان حسینی بحرینی و تاجگردون را دارد و حوزه ای مثل بویراحمد گرمسیر که در طی این چند دوره نمایندگانی هم به مجلس برده است را نباید دست کم بگیرند.

حالا باید دید که آیا از حوزه بویراحمد گرمسیر کدامیک کنار خواهد کشید؟ آیا بر نظر خود قاطع هستند و تا آخر خواهند ماند؟ آیا بنا به مصلحت منطقه و شهرستان گچساران و باشت فکر خواهند کرد یا به پست و مقام و نمایندگی؟

البته باید دید که سرهنگ از کدام کاندید حمایت خواهد کرد. سرهنگ رمضانی در این مدت هم در جلسات و مناسبتاه حضور داشته و نشان داد که بسیاری از سران طوایف بزرگ بویراحمد گرمسیری از او حمایت کرده و از طرفداران او می باشند. 
ارسال توسط مدير وبلاگ

" سرهنگ سید قدرت اله بیعت اصل " فرماندهی نیروی انتظامی گچساران گفت: نزاع دسته جمعی انتخاباتی تاکنون گزارش نشده و من یقین دارم چنین درگیری صورت نگرفته است.

وی با بیان اینکه شب گذشته در یک سانحه رانندگی در شهر باشت درگیری دسته جمعی صورت گرفت و دو نفر بطور سطحی مجروح شدند ، اظهار داشت: این درگیری ، درگیری فامیلی بوده و هیچ درگیری دیگری غیر از این مورد در شهر باشت گزارش نشده است.
فرماندهی نیروی انتظامی گچساران افزود: به صراحت چنین شنیده ای را تکذیب می کنم.
سرپرست فرمانداری شهرستان باشت هم در گفت و گو کوتاه تلفنی ، نزاع دسته جمعی انتخاباتی در حوزه استحفاظی خود را رد و تکذیب کرد.ادامه مطلب...
ارسال توسط مدير وبلاگ
بازديد : مرتبه
تاريخ : یکشنبه پنجم تیر 1390
اخبار گچساران: نماینده هم سرنوشتی بهتر ازشورا نداشته وبدلیل عدم اجرای تعهدات خوددرقبال حوزه انتخابی خودازجمله بیکاری وگماردن برخی مدیران ناتوان دربرخی ادارات شهرستان وعدم شایسته سالاری ودیگرمسائل شهرستان بودونبودش برای مردم فرقی نداشت وحضورپررنگی درفاتحه وسرسفره دوستان وبرخی مسولین بویژه درآستانه انتخابات امسال داشت ولی گامهایی درخورگچسارانی ها برنداشتند.ادامه مطلب...
ارسال توسط مدير وبلاگ
بازديد : مرتبه
تاريخ : پنجشنبه دوم تیر 1390

ستاد انتخابات کشور اطلاعیه شماره 2 خود را در خصوص انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی منتشر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور متن کامل اطلاعیه شماره 2 ستاد انتخابات کشور بدین شرح است.....ادامه مطلب...
ارسال توسط مدير وبلاگ
بازديد : مرتبه
تاريخ : پنجشنبه دوم تیر 1390

مدیر کل امور سیاسی و انتخابات کهگیلویه وبویراحمد همچنین یادآور شد: همانطور که در اطلاعیه شماره یک اعلام شد، آخرین مهلت قبول استعفاء مشمولین ماده 29 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی تاریخ 9 تیر ماه 90 می باشد و قبول استعفاء بعد از مدت تعیین شده جهت ثبت نام و اعلام داوطلبی انتخابات مجلس شورای اسلامی مورد پذیرش مراکز ثبت نام نمی باشد.

رضایی در پایان با تاکید بر اینکه ملاک برای ما پذیرش استعفا است نه استعفا دادن، خاطرنشان کرد: پذیرش استعفا از طریق مافوق صورت می گیرد و در صورت پذیرش اقدام به ثبت نام خواهیم کرد.ادامه مطلب...
ارسال توسط مدير وبلاگ
آرشيو مطالب
پيوند هاي روزانه
امکانات جانبي